Zapper jest prosty w wykonaniu, można wręcz powiedzieć, że wygląda estetycznie. Przyprawia duże koncerny farmaceutyczne o ból głowy. Bo jeśli potwierdzono by oficjalnie, że działa, całe magazyny leków mogłyby iść na przemiał.

Na pomysł wykorzystania prądu o niskim napięciu jako pierwsza wpadła doktor Hulda Clark. Zauważyła ona, że mikroorganizmy, wirusy, pasożyty giną, gdy potraktuje się je prądem o niskim napięciu. Jest to zrozumiałe, ponieważ na człowieka działa i zabija prąd o wysokim napięciu, a na małe mikroorganizmy prąd o dużo mniejszym.

Hulda Clark zauważyła, że można taki prąd „przepuścić” przez organizm ludzki, nie stwarzając dla niego żadnego zagrożenia, a jednocześnie prąd ten zabije bakterie, wirusy, zarazki. Nie obciąża organizmu człowieka jak leki i chemia, nie szkodzi, a jednocześnie wiele osób przyznaje, że jest to sposób bardzo skuteczny. Przepis jak skonstruować taki elektroniczny antybiotyk znajduje się w książce Huldy Clark „Kuracja życia”. Koszt produktów do jego produkcji wynosi około 30-40 złotych. Podłączenie zappera wygląda tak, że pacjent chwyta w obie dłonie lekko zmoczone elektrody, po czym uruchamia się sprzęt. Człowiek ani nawet dziecko nie czuje nic, może jedynie leciutkie mrowienie w dłoniach.

Oczywiście, mnóstwo firm postanowiło zająć się produkcją tego urządzenia, więc można znaleźć w sieci zappery w cenie od kilkuset po kilka tysięcy złotych.

Oficjalna medycyna nie uznaje zappera. Gdyby okazało się, że zapper działa i jest skuteczny, to dla przemysłu farmaceutycznego oznaczałoby to prawdziwą katastrofę. Hulda Clark też została potraktowana jako szarlatanka, nie uznaje się jej prac i wynalazków, podważa jej tezę, że większość chorób ma pasożytniczą przyczynę. W jej książkach pomocy i rad szukają albo ludzie o otwartych umysłach, albo ci, którym medycyna akademicka już nie potrafi pomóc. A zappera tak czy owak warto sprawdzić na sobie. Na pewno nie zaszkodzi, a może odrobaczyć skuteczniej niż cała szafeczka leków (koszt pojedynczej sesji waha się od 50 zł do 150 zł).

Jeśli szukasz miejsca na złożenie działalności gospodarczej zerknij na strony tych wirtualnych biur:

Wirtualne Biuro Poznań

Wirtualne Biuro Poznań

Wirtualne Biuro Kraków

Wirtualne Biuro Wrocław

Coworking Poznań

Coworking Poznań

Coworking Kraków

Coworking Wrocław