Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego (IPSN – L’Institut pour la Protection de la Santé Naturelle) został utworzony w marcu 2011 r. we Francji w wyniku spontanicznej mobilizacji grupy obywateli świadomych i wrażliwych na medycynę naturalną. Była to reakcja na wejście w życie rozporządzenia europejskiego, którego skutkiem jest ograniczenie swobody obrotu roślinami leczniczymi.

Wystosowana przez tych obywateli petycja wywołała wielkie poruszenie opinii publicznej i stała się zbiorową akcją w obronie medycyny naturalnej. W ciągu zaledwie jednego miesiąca poparcie dla tej inicjatywy wyraziło ponad milion Europejczyków!

Biorąc pod uwagę niezwykły sukces i tak liczne uznanie dla tej petycji, skupiona wokół niej grupa osób postanowiła kontynuować swoje działania. Przerodziła się w sprawnie działającą organizację, która zapewnia skupionym wokół niej osobom stały dostęp do wartościowych informacji z zakresu medycyny naturalnej.

Po pewnym czasie powstały oddziały międzynarodowe Instytutu – dziś działa też w Polsce i w Hiszpanii.

Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego (IOZN) ma na celu obronę wspólnego dobra pacjentów, a nie interesów sektora komercyjnego. Poszukuje przez cały czas partnerów do wspierania działań na rzecz większej świadomości zdrowia naturalnego z poszanowaniem zasad całkowitej niezależności w działaniach.

Skontaktuj się z Instytutem Ochrony Zdrowia Naturalnego:

W Polsce – Małgorzata Paszko
e-mail: kontakt@iozn.pl

We Francji – Augustin de Livois

Oddział we Francji:

e-mail: contact@ipsn.eu (kontakt w języku francuskim i angielskim)
L’Institut pour la Protection de la Santé Naturelle
Rue du Vieux Marché aux Grains, 48
1000 BRUXELLES – BELGIQUE

Jeśli szukasz miejsca na złożenie działalności gospodarczej zerknij na strony tych wirtualnych biur:

Wirtualne Biuro Poznań

Wirtualne Biuro Poznań

Wirtualne Biuro Kraków

Wirtualne Biuro Wrocław

Coworking Poznań

Coworking Poznań

Coworking Kraków

Coworking Wrocław