Protest przeciwko GMO 10.01.2015 r. – fotorelacja

Kategoria: Aktualności

W sobotę uczestniczyliśmy w proteście przeciwko GMO pod Pałacem Prezydenckim. Oto krótka fotorelacja. Ci co nie mogli być, prosimy o popieranie akcji w internecie! http://petycje.iozn.pl/gmo/index.php?kod=IO06A9IO03

 

 

Komentarze 12

 1. magda pisze:

  Moj poglad to : czy ten czlowiek MYSLI !!!!! zastanawiam sie gdzie on zyje czy to lata 80 ze wymysla , i akceptuje takie rzeczy . Przeciez w innych krajach ludzie walcza przeciwko , a w polsce to wprowadzaja .Zostawcie to tak jak bylo , a nie robcie GOZEJ!!!!

 2. Antonina pisze:

  Zastanawiam się tylko nad tym czy osoby którym zależy na podtruwaniu ludzi zwierząt owadów wszystkiego .. czym oni mają zamiar się żywic ? czy świadomie też chcą się truć czy Pani która wypowiadała się w TV mówiąc że to nie jest szkodliwe czy ma jakąś ziemię gdzie będzie produkować zdrową żywność dla siebie i rodziny
  Po co wprowadzać modyfikowaną żywność ? po co aby szybciej ludzie umierali na raka w wieku do 50-tki ? lub wcześniej. Jak to jest że już dzieci rodzą się z rakiem ?albo innymi chorobami?Popieram protest jakie mają prawo aby siłą ludzi uszczęśliwiać czy niszczyć ?

 3. Faustyna Guzowska pisze:

  dziękujemy za takie serdeczne poparcie! Jest dla kogo pracować i o co walczyć!

 4. Faustyna Guzowska pisze:

  Pszczoły giną i to masowo, wskutek zjadania pyłków polanych obficie Roundupem – herbicydem. W USA był rok, że 80% pszczół wyginęło, uratowali się tylko dzięki „importowi” pszczół bodajże z któryś z państw skandynawskich.

 5. jozek516 pisze:

  Spokojnie,damy sobie i z tym problemem radę.Na razie udostępniamy,bo może ktoś to dojrzy i ten ktoś będzie mógł z tym problemem zrobić .teraz walczę z przerzutami i tego chuligana wygonię.Drodzy,jestem teraz w klinikach onkologicznych i tylko na to teraz ludzie chorują .jestem przekonany,że ta żywnosć jest rakotwórcza bo jestem tego żywym przykłademPo szpitalach jest masakra , przyjeżdżają nasze dzieci i wnuki dzięki GMO mają raki-teraz rzadko się zdarza,żę nasi młodsi chorują na grypę,świnkę,czerwonkę tylko od razu z grubej rury.serecznie pozdrawim wszystkich,kórzy zechcieli mój komentarz przeczytać UDOSTĘPNIAJCIE!!!!!

 6. heniek pisze:

  Że od GMO giną pszczoły, to kretyńska bzdura. Każdy kto chce jeść żywność genetycznie modyfikowaną – niech je. Ważne aby w handlu to było oznakowane, bo to daje wolny wybór. Ja wolę żyć w betonie, chemii i jeść GMO i dożyć 80-tki, niż na pięknej leśnej polanie nad krystalicznie czystym strumieniem i umierać w wieku ok. 30-tki, jak nasi przodkowie.

 7. Ania pisze:

  Ten trud nie jest daremny, nalezy nadal pracowac nad uswiadamianiem i uwrazliwianiem spoleczenstwa na temat GMO. W Polsce ta swiadomosc jest zawstydzajaco niska. Dlatego chwala organizacjom takim jak IOZN za to, ze takie inicjatywy podejmuje. Macie Panstwo cale moje poparcie!
  Zle prawo – takie jak to, ktore dopuszcza GMO do obrotu – mozna (i NALEZY) zmienic. Ale zeby moc to zrobic, trzeba najpierw zdobyc jak najszersze poparcie spoleczne. I trzeba sie z tym spieszyc, bo nie jest to sprawa, ktora moze czekac – skutki wprowadzenia GMO sa nieprzewidywalne i nieodwracalne…

 8. Kazimierz pisze:

  Nic PO tym proteście nie osiągniecie-bo sitwa już zagłosowała za wprowadzeniem GMO………..DAREMNY TRUD LUDZI co się w to zaangażowali !!!! NIESTETY reżimowa władza ma na celu zmniejszenie POpulacji narodu .Program NWO w realizacji.!!!

 9. Aleksander pisze:

  Wersetem :
  ,,Guciu ! nie jedz pyłku z GMO kwiatków.
  Zatrujesz się i padniesz przez to bratku.,,
  alkoan

  Maja :
  ,,Przez GMO wszyscy zginiemy.
  Wpierw my, ludzie za nami.,,
  alkoan

 10. Jaswiga pisze:

  Czy polski Sejm, Rząd i wszelka władza MA ZA ZADANIE SŁUŻYĆ POLAKOM, KTÓRZY ICH WYBRALI,,przyszłym pokoleniom – dzieciom i wnukom, czy jakiemuś lobby, które chce osiagnąc zyski na uprawach GMO– kukurydzy, zbóż i innych roślin.
  Ludzie opamiętajcie si e.Jestesmy już na pochyłej , która prowadzi do totalnego zniszczenia środowiska i człowieka.
  Wsłuchujcie sie w too co mówia obywatele Waszego Kraju, wasi bracia.
  Czy nie zastanawiacie sie nigdy nad tym , jak Was oceni historia??
  Wspierajcie swoj naród, brońcie go przed niepotrzebnymi chorobami, zatruciem środowiska i totalnym zniszczeniem otaczajacej nas przyrody.

 11. Elizabet pisze:

  Nie pozwólmy na GMO jeśli już wiemy ,że to szkodliwe…….jestem alergikiem na wszelką chemię i nie tylko ,… chcę ostrzec innych przed tą chorobą…chrońcie wasze dzieci, wnuki by się nie obudziły w świecie ,który na każdym kroku truje, w którym nie da się zdrowo żyć….bo nic nie jest tak ważne jak zdrowie,……..zdrowa woda ,zdrowe powietrze ,zdrowe jedzenie . Życzę powodzenia i wytrwania w tej walce z tymi ,którzy na siłę próbują nam wcisnąć coś co nie jest dobre dla nas.

 12. Wioletta Pisarek pisze:

  Proszę zastanowić się nad legalizacją GMO ,nie wiemy jak to wpływa na człowieka, jego zdrowie. Po drugie wyginą pszczoły! Czy za mało mamy już chemii w powietrzu i żywności? Alergie?

Twój komentarz